600 089 880 info@n-invest.pl

HURT DYSTRYBUCJA OPAKOWAŃ PREZENTOWYCH ART.PAPIERNICZE

Torebki do
pakowania prezentów

W ofercie bogaty wybór torebek do pakowania prezentów, ozdobnych opakowań na każdą okazję, w których każdy podarek nabierze uroku. Ponadto notatniki i kartki okolicznościowe. Najwyższa jakość premium! Najlepsza cena! Zadzwoń sprawdź! tel..600 089 880

OZDOBNE ARTYKUŁY PAPIERNICZE

Hurt i Dystrybucja w całej Polsce torebek ozdobnych prezentowych kartek okolicznościowych notatników i innych artykułów papierniczych na specjalne okazje. Wyłącznie wysoka jakość w klasie premium.

Zadzwoń lub napisz, zapytaj o szczegóły, gwarantujemy korzystne warunki współpracy i dogodny sposób zaopatrzenia
tel. 600 089 880 e-mail: wk.kontakt@wp.pl Sprawdź koniecznie!

Najlepsi producenci

Produkty które oferujemy, są tworzone tylko przez najlepszych producentów, to nie jest tania masówka! Doskonale wiemy jak ważna jest ich jakość.

Najlepsze produkty

Dla nas najważniejsza jest Wasza satysfakcja, dlatego nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania, przyniosząc radość z użytkowania..

Najlepsze ceny

Sprowadzamy nasze ozdobne produkty, artykuły papiernicze, bezpośrednio od producentów, stąd możecie mieć pewność, że nie przepłacicie.

Co nas wyróżnia

uSzeroki asortyment
uDostępność produktowa
uProdukty na zamówienie
uValue for money – atrakcyjne ceny połączone z wysoką jakością
uKrótki czas dostawy do 3 dni roboczych?
uDostawy centralne
uObsługa sklepów, budowanie ekspozytorów
uWsparcie dystrybutora w działaniach marketingowych

Dogodne warunki współpracy

uBezpośrednie dostawy do POS
uRozkładanie ekspozycji
uMożliwość współpracy z budżetem marketingowym dopasowanym do potrzeb klienta
uDostarczanie materiałów marketingowe oraz towaru na dyspozytorach
uEdukacja i inspiracja w zakresie prowadzenia sprzedaży internetowej

O NASZEJ FIRMIE

W & K Karolina działa na hurtowym rynku branży papierniczej od 7 lat, specjalizując się w imporcie ozdobnej o ciekawym wzornictwie, galanterii papierniczej, głównie opakowań, torebek do pakowania prezentów, ale też innych na pierwszy rzut oka pospolitych artykułów papierniczych, które po nadaniu ozdobnej formy, nabierają zupełnie innego wymiaru, ciesząc się przy tym wielkim zainteresowaniem konsumentów. Jako bezpośredni importer, we współpracy z najlepszymi i najbardziej znanymi markami proponujemy naszym hurtowym klientom najlepsze produkty w klasie Premium, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

PODSTAWOWA OFERTA

Znajdziesz tu wyjątkowe przedmioty, których nie oferują inni. Produkty te wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością, dbałością o szczegóły i interesującym wzornictwem, ale też bezpieczeństwem. Klasa premium! Sprawdź koniecznie!

TOREBKI
OZDOBNE

NOTATNIKI
OZDOBNE

KARTKI
OKOLICZNOŚCIOWE

OSTATNIO DODANE PRODUKTY

Nasza oferta jest bardzo obszerna, i nie sposób przedstawić jej tu w całości, po szczegóły zadzwoń lub napisz do nas. Oferujemy wyjątkowe produkty, które wyróżniają się interesującym wzornictwem i dbałością o szczegóły. Klasa premium! Sprawdź koniecznie!

Nie zastanawiaj się dłużej
Napisz do nas!

Jeśli maja państwo pytania dotyczące naszej oferty, bądź chcielibyście państwo rozpocząć współpracę, prosimy o kontakt.